Rehabilitatsioonikeskus 

AALANA

Rehabilitatsioonikeskus AALANA

Tere tulemast!

Rehabilitatsiooniteenused on üheks põhistrateegiaks, et saavutada tervishoiu püsiva arendamise valdkonna eesmärk — "tervisliku eluviisi tagamine ja heaolule kaasaaitamine kõigi jaoks igas eas". Keskus osutab teenuseid inimestele, kes puutuvad kokku või võivad kokku puutuda funktsionaalsete piirangutega

Rehabilitatsiooniteenused on üheks põhistrateegiaks, et saavutada tervishoiu püsiva arendamise valdkonna eesmärk — "tervisliku eluviisi tagamine ja heaolule kaasaaitamine kõigi jaoks igas eas". Keskus osutab teenuseid inimestele, kes puutuvad kokku või võivad kokku puutuda funktsionaalsete piirangutega igapäevategevustes vananemise või terviseprobleemide tõttu, sh kroonilised haigused või häired, füüsilised või psüühilised traumad. Meie keskuses töötavad Teiega kõrgeima kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on suur kogemus teenuste osutamise valdkonnas.

Kontakt

+372 5846 3761

+372 5846 3761

Helista meile!

aalana@post.com

aalana@post.com

Asukoht

Endla 4, Kesklinn, Tallinn

Endla 4, Kesklinn, Tallinn

igapäevategevustes vananemise või terviseprobleemide tõttu, sh kroonilised haigused või häired, füüsilised või psüühilised traumad. Meie keskuses töötavad Teiega kõrgeima kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on suur kogemus teenuste osutamise valdkonnas.

Meil on alati rõõm Teid näha!

Rehabilitatsiooni meeskond
Meie meeskonnas on kogenud psühholoogid, füsioterapeudid, logopeedid, loovterapeudid, konsultandid, arstid, õed.
Stella Einla
Signature
Austus & Kaastunne

Teenused